Geoblog.pl    fazad    Podróże    Z Singapuru do Bangkoku    Ton Sai beach, śniadanie z mrówkami

Ton Sai beach, śniadanie z mrówkami

Tajlandia, Ao Nang, Ton Sai beach

Śniadania w cenie noclegów mamy w restauracji przy plaży. Przy stoliku nie jesteśmy sami, są z nami mrówki olbrzymy, które są dosyć dobrze wychowane bo nie wchodzą na stół jak jemy ;-) pozdrawiamy :-D
Poszliśmy na plażę Railay, czyli rajską plażę :-D z ton sai można iść w zależności od przypływu / odpływu lądem przez dżunglę na skałach albo wodą. Na plaży ludzi tyle, że w ogóle nie przeszkadzają. Różnica między plażami w innych krajach jest taka, że tutaj nie ma akwizycji batoników, zimnych napojów i wszelkiego rodzaju przekąsek. Jest za to akwizycja usług. Różne rodzaje masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystko przy Twoim ręczniku :-) Coś dla ciała, coś dla ducha. Kusili, kusili i skusili. Ze stopami "ostatni raz miałem takie jak byłem niemowlakiem" plaża była zdobyta :-D

tomek lis vel orno;-)
tomek lis vel orno;-) - 2014-12-04 13:48
Czy mrowki na zdjeciu maja jakies umiona przyjacielu zwierzat?;-)

fazad
fazad - 2014-12-04 14:33
Za dużo ich było i za bardzo się ruszały żebym zapamiętał która jak się nazywa ;-) ale jutro też jest dzień i spróbuję jakiejś tresury :-D

Zasoby: 113 wpisów113 39 komentarzy39 214 zdjęć214 1 plik multimedialny1

27.10.2017 - 12.11.2017