Geoblog.pl    fazad    Podróże    Sri Lanka 2016    Najlepsze jedzenie dotychczas
2016

Najlepsze jedzenie dotychczas

Sri Lanka
Sri Lanka, Udawalawa

Dojechaliśmy, zatrzymaliśmy się w Walawe Park View Hotel, gdzie nocleg zarazerwowalismy znowu w drodze w busie. Karta prepaidowa z internetem 5GB to jednak podstawa. Nie można narzekać a podróże busem nie są takie nużące. No i noclegi można rezerwować na 1 h przed przybyciem :-)
Po zrzuceniu plecaków zamówiliśmy obiad. Było nam wszystko jedno co, więc jak spytali nas czy może być ich tradycyjne Rice&curry przez moment nie zastanawialiśmy się i zgodziliśmy się przyzwyczajeni, źe nic innego tu przecież nie jedzą! I oto nasze zaskoczenie. Prawdziwe lankijskie, domowe jedzenie. Można napisać, źe eksplozja smaków była juź w samej sałatce:pomidor cebula, ananas i mango.A przed nami pojawił się suto zastąpiony stół. Jedliśmy juz różne Rice&curry od przysłowiowej złotówki po dania za cenę restauracyjną.Jednak dzisiejszy obiad pobił i zostawił w tyle wszystkie posiłki, które jedliśmy do tej pory. No więc polecamy :)

Zasoby: 113 wpisów113 39 komentarzy39 214 zdjęć214 1 plik multimedialny1

27.10.2017 - 12.11.2017